ZİYARETÇİ DEFTERİ


Deftere Yaz


Güvenlik Kodu  »     »    

Ziyaretçi Defteri Mesajları


Toplam Mesaj : 18
Toplam Sayfa: 2
Bulunduğunuz Sayfa: 1

Merve Başar

Riza turizme özellikle namaz için verdiği molalar için teşekkür ederim.guzel bir canakkale bursa gezisi oldu.Fakat Çanakkalede daha görülmesi gereken yerler vardı.Çok az oldu diye düşünüyorum. Bursa Rehberi Muharrem Beye de teşekkürler.Fakat samimi olmak gerekirse Canakkale rehberi geziyi kisa tuttu ve ziyaretlerimizi iyi yapamadigimizi düşünüyorum.Ama kaptanlar ve riza turizm'in kendi rehberleri çok iyiler.Cok ilgilendiler.Tesekkurler..

İsmail YILDIRIM

Uzun araştırmalar sonucu kararımızı vererek 2016 Sömestr dönemi unresine eşimle beraber katıldık. Bu firma bir harika... Hiç bir sorun yaşamadık, hiçbirşey düşünmek zorunda kalmadık sadece ibadetlerimizle meşgul olduk. Çok tecrübeli, nazik ve profesyonel bir ekip. Rahat edeceksiniz RIZA TURİZM derim. Farkı fark edeceksiniz. Tüm Rıza Turizm ekibine teşekkür ederiz.

Yasemin Özmen

13 Mayis 2016 tarihinde cikmis oldugum Bursa Canakkale turunda cok güzel vakit geçirdik.Riza turizme öncelikle bize güler yüzü ile yardim eden Erdem beye çok tesekkur ediyorum.Hersey harikaydi teşekkurler

Merve

25 aralık 2015 umre ziyaretinde kabile başımız sayın mehmet bina hocamıza fatma akbay hocamıza sevgi ve saygılarımızı sunar, vermiş olduğu bilgi, ilim, ve hizmetlerinden dolayı şükranı borç biliriz.. hiç yorulmadan bize hizmet vermek için uğraşan mehmet bina hocamızdan, fatih hocomızdan, yusuf hocamızdan, medine de ve mekke de bizim için çalışan bütün abilerimizden kardeşlerimizden allah razı olsun. görevlendirmiş olduğunuz hocalarımızın muhabbetleri bilgileri bize vermeye çalıştıkları her anımızı her yerdeki ziyaretlerimizi dolu dolu geçirmemizi sağladı, mükemmeldi..

ŞÜKRAN KERPİÇ

Riza Turizm ile 40 gunluk 2015 Ramazan Umresine gittik.Organizasyon, Otel secimi cok kaliteli idi.Hocalarimiz cok bilgili,efendi ve her sorunla ilgili kisiler idi.Riza Turizimi herkese tavsiye ediyorum.Allah ozellikle sahiplerinden razi olsun.Tesekkurler.

gülnur aydoğdu

Rıza tur\'un 23 Agustos\'taki Karadeniz turuna arkadaşımla beraber katıldık.Organizasyon,servis ve otellerin seçimi gerçekten çok güzeldi.Rehberimiz Cemal bey\'inde ilgisi,anlayışlı tavırları ve güler yüzü sayesinde çok eglenceli bir tatil geçirdik.Tatil planlarınızda Rıza tur\'a kesinlikle güvenebilirsiniz.Rıza tur\'a rehberimiz Cemal bey\'e ve kaptanımız Mustafa bey\'e çok teşekkür ederiz.

Şener Özcan

Riza tur ile karadeniz gezisine ailemle birlikte katildik.Konaklama şehrin en iyi otellerinde.Öğle yemeklerinde şehrin en iyi restoranlarinda rehberimiz sayesinde indirimli fiyatlar ve kaliteli hizmetler aldik.Ailenizle sorunsuz ve guzel bir tatil için Rizatura güvenin.Rizatura, rehberimiz cemal ve kaptanimiz mustafa beye çok teşekkürler.

Halime DEMİRCİ

Bu yıl ilk kez ailemle birlikte katıldığımız Karadeniz turundan oldukça memnun kaldık. İşinin ehli olan Rehberimiz Cemel Erdem beye ve turizm şirketine teşekkür ediyor herkesin de rahatlıkla böyle bir seyahate katılmalarını tavsiye ediyorum.

Gökhan SÜTCÜ

Güvenilir seyehat acentelerinin zor bulunduğu bu dönemde bize bu acenteyi tanımamıza vesile olan, cok değerli arkadasim hayatımızın Tur Rehberi Erdoğan ERAT\'a burdan teşekkürlerimi iletmek isterim.

SATILMIŞ YILDIRIM

RIZA TURİZİMLE 2014 YILI 28 OCAKTA 21 GÜN UMREYE GİTTİM YUSUF ULU HOCA VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BİZE RÜYA GİBİ BİR UMRE ZİYARETİ YAPTIRDILAR DOSTLARA VE HERKESE TAVSİYE EDERİM CENAB-I ALLAH HAYIRLI İŞLER BOL KAZANÇLAR VERSİN AYRICA VE BİZZAT MEHMET BİNA HOCAMADA SAYGILARIMI SUNARIM.

12