KAPLICA KONAKLAMALI KAPADOKYA TIURU


DAHİL OLANLAR


  • Lüks araçla ulaşımlar
  • 2 gece 5* Sanitaş Termal otelde konaklama
  • Konaklama boyunca otelde alınacak olan 2 açık büfe sabah kahvaltısı ve 2 açık büfe akşam yemekleri


DAHİL OLMAYANLAR


  • Öğle yemekleri
  • Otelde alınacak her türlü ekstralar ve içecekler

1.GÜN

Saat 16:30'da ofisimizde  buluşma ve otobüsle 17:00'da Kozaklı'ya hareket. Akşam yemeği ve  5* SANİTAŞ TERMAL OTEL'e yerleşme.

 

 

2.GÜN

Konuklarımız sabah kahvaltısı,gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açık büfe akşam yemeği ve geceleme.  

 

3.GÜN

Otelde alınan kahvaltının ardından yaklaşık 3 saat sonra Pers dilinde “Güzel Atlar Ülkesi” anlamına gelen Kapadokya ya ulaşıyoruz. İlk durağımız bir çok güvercin yuvasının bulunduğu muhteşem uçhisar manzaralı Güvercinlik Vadisi olacaktır. Daha sonra Uçhisar Kalesi’ne çıkıyoruz. Tüm Kapadokya bölgesini görebileceğimiz bu yüksek noktada fotoğraf molası verdikten sonra aşağı iniyoruz. Turumuz Göreme Vadisini yukardan görebileceğimiz bir nokta olan Göreme Panorama ile devam ediyor. Burada yaklaşık 20 dk. fotoğraf ve kahve molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimizin deneme fırsatı bulacakları, çanak çömlek yapımı ile ünlü Avanos’a hareket ediyoruz. Avanos, toprağın şekillendirilerek kapkacağa ve sanata dönüştüğü bir merkezdir.  Öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz. Burada bir saatlik bir mola veriyoruz. Yemekten sonra Yöresel Onyx Taşı Atölyesi'nde gezi ve alışveriş için serbest zamanımız var. Sarı, pembe, kırmızı ve beyaz renkte olan Onyx taşı geçmişte, özellikle Hacıbektaş dergahına bağlı kişiler arasında Teslime Taşı olarak bilinen kolyelerin yapımında kullanılmıştır. Turumuza Paşabağ Vadisi ile devam ediyoruz. Yanardağlardan püsküren lavların milyonlarca yıl boyunca akarsuların ve rüzgarın aşındırması ile şekillenen mantar şeklindeki peri bacalarını göreceğiz. Paşabağ bir nevi dünyadan eli ayağı çekme mekanı olarak kullanılması nedeniyle Rahipler Vadisi olarak da biliniyor. Peribacalarının arasında keyifli bir yürüyüş yaparak bolca fotoğraf çektikten sonra, peribacalarının şekillerinin bazı canlılara benzetilmesi nedeniyle Hayal Vadisi olarak da adlandırılan Dervent Vadisi'ne gidiyoruz. Burada da birbirinden güzel peribacalarını görmeniz mümkün. Ürgüpte bulunan Asmalı Konağı görtükten sonra sütte kavrulmuş kabak çekirdeği alabilmek için serbest zaman veriyoruz. Kapadokya’daki mistik, bilgi dolu, yoğun, yorucu ama keyifli gezimizi tamamlıyor ve Konya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar verilerek takribi 22:00 sularında Konya’ya varıyoruz.
Bir sonraki turumuzda buluşmak üzere..

 

 

Sağlık ve Mutluluk için Sanitaş Termal Otel


Siz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Sanitas Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz.  Sanitas Thermal Suites Hotel, 43000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Nevşehir kozaklı mevkinde yer almaktadır. Tesisimiz yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup. Sabah, akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır. Toplam 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir.

Konaklama Bilgileri

Otelimiz, 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarımızda ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. ( Tv, telefon, merkezi ısıtma, buzdolabı, emanet kasa, saç kurutma makinaesi)  bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Bilgileri

Sanitas Thermal Suites Hotelimiz, Yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup sabah ve akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır. Tesisimizde 1 adet açık restoran, 2 adet kapalı restoran, 2 adet A'la Carte restoran bulunmaktadır. Kahvaltı saati: 07.30-10.00 akşam yemeği: 21.00'de açık büfe şeklinde sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Otelimizde, bayan havuz kompleksinde 1 adet olimpik kapalı yüzme havuzu 1 adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, 1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Gün boyunca animasyon gösterileri haftanın belli günleri canlı müzik yapılmaktadır. Ayrıca, tenis, mini kulüp ve çocuk animasyonları bulunmaktadır.

Spa Merkezi

Otelimizde, adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, bulunmaktadır. Termal havuzun iyi geldiği rahatsızlıklar; çeşitli adale ve kemik rahatsızlıklar (bel ve boyun fıtığı), kireçlenme, kısmi felç, egzama, sivilce ve çeşitli deri hastalıkları, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, çeşitli böbrek ve idrar yolu hastalıkları, ağrılı romatizmal rahatsızlıklar, stres buna bağlı rahatsızlıklar gibi hastalıklara iyi gelmektedir.

Havuz Özellikleri

Otelimizde, bayan havuz kompleksinde 1 adet olimpik kapalı yüzme havuzu 1 adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, 1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

Tesisimizde, 1500 kişi kapasiteli tam donanımlı konferans salonu, 1000 kişi kapasiteli banket salonu, 25 kişilik oval masa toplantı salonu, 100 kişilik toplantı salonu  ve business ofisleri sunulmaktadır.

Balayı İmkanları

Balayı çiftlerimize özel oda süsleme ve meyve sepeti ikramımızdır.

İnternet Kullanımı

Tüm alanlarda ücretsiz wifi bulunmaktadır

Etiketler:

Haber ve Duyurular

Sektör ile ilgili güncel haber ve duyuruları bu bölümde bulabilirsiniz.

İNCELE

Referanslar

Verdiğimiz hizmetler ile ilgili referanslarımızı bu bölümden inceleyebilirsiniz.

İNCELE

Ziyaretçi Görüşleri

Ziyaretçi Defterini kullanarak hizmetlerimiz ile ilgi görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İNCELE

Banka Hesap Numaraları

Ödemeleriniz için bu bölümde yer alan banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz.

İNCELE