TOPLANTI SEMİNER


INCENTIVE

 

Incentive


Rıza Turizm , Profesyonel ekibi ve tecrübesi ile Ulusal ve Uluslar arası alanda Her türlü incentive organizasyonu için kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. Mükemmel detaylarla sorunsuz organizasyonlar geçirmenizi sağlar.

Incentive Hizmetlerimiz:

 • YURT İÇİ VE YURT DIŞI DİSTRİBÜTÖR VE BAYİ TOPLANTILARI
 • YURT İÇİ VE YURT DIŞI TEŞVİK GEZİLERİ
 • GENEL VE BÖLGESEL EĞİTİM TOPLANTILARI
 • ÜRÜN LANSMANI VE PR LANSMANI
 • OUTDOOR AKTİVİTELER
 • SEMİNER VE SEMPOZYUMLAR
 • AÇILIŞ KOKTEYLLERİ
 • FABRİKA VE BAYİ AÇILIŞLARI
 • TEMEL ATMA TÖRENLERİ
 • GALA DAVET VE ÖZEL YEMEK ORGANİZASYONLARI
 • ULUSAL VE ULUSLAR ARASI KONGRE ORGANİZASYONLARI

 

Incentive Hizmetleri Detaylarımız:

Yurtiçi ve Yurtdışı organizasyonlar da sizlere en iyiyi sunabilmek için departmanımız aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.
 
1. Organizasyon Öncesi Servislerimiz

a.       Sizlerin belirleyeceği bir zamanda, ofisinizde sizlerden grubun ayrıntıları alınarak, bütçeniz ve taleplerinize en uygun otel seçenekleri tarafınıza bir teklif olarak sunulur.

b.       Büyük toplantı grupları öncesinde ulaşım hariç diğer tüm masraflar tarafımızdan karşılanmak üzere bir ön inceleme gezisi sizlerden biriyle yapılır, otel ve toplantı salonlarının görülmesi sağlanır, varsa sosyal aktiviteler hakkında bilgi verilir.

c.       Toplantı ve seminerler için kullanılacak görsel malzemelerle (bayrak, afiş, flama, yönlendirme vb.) ilgili gerekli ölçüler, salon planları ve istenilebilecek diğer bilgiler sizlere ulaştırılır.

d.       Otel ve şirket arasındaki tüm ilişkilerin koordinasyonu sağlanır ve organizasyonun isteğinize uygun gerçekleşmesi için tüm ön çalışmalar (oda listelerinin hazırlanması, otelle mutabakata varılması, menülerin seçimi ve kontrolü, toplantı salonu ve teknik ekipmanların kontrolü vb.) şirket adına gerçekleştirilir.

e.       İstenilmesi durumunda şirket için bayrak, flama, masa bayrağı gibi süsleme ve görsel malzemeler için araştırma yapılır ve fiyatlar sizlere sunulur. Bu malzemelerin otelde istenilen şekilde asılması/yerleştirilmesi organize edilir.

f.        Yaka kartı istenmesi durumunda, yaka kartlarının hazırlanıp oda listeleriyle birebir eşleşmesi sağlanır.

g.       Sanatçı veya şov organizasyonları için istenildiği takdirde fiyat alınması ve alternatif sunulması sağlanır.

h.       Olabilecek diğer taleplerinizin en kısa zaman içinde cevaplanmasına çalışılır.

 

2. Organizasyon Süresince Servislerimiz

a.       Hoş geldiniz Masası (Welcome Desk) kurulması
Toplantının yapıldığı otelin lobisinde misafirlerimizin karşılanmasını, odalara giriş işlemlerinin yapılmasını, varsa hediye ve/veya materyallerin dağıtılmasını organize edecek ve tüm toplantı organizasyonu süresince danışma masası olarak hizmet verecek bir masa kurulacaktır. Bu masa saat 08:00 - 22:00 arasında açık tutulacak ve üniformalı elemanlar tarafından misafirlerimize hizmet verilecektir.

b.       Hoş geldiniz Mektubu ve Program Kitapçığı
Arzu edildiği takdirde misafirlerimizin odalarına kırmızı kurdele ile bağlanmış ve sizlerin yazdığı bir Hoş geldiniz Mektubu ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Ayrıca yine ücretsiz olarak yöre, program ve otel hakkında bilgi içeren bir mektup da odalara konulacaktır.

c.       Otelin Süslenmesi
Otel lobisi, toplantı salonu ve çevresi şirket imajına uygun bir şekilde süslenecektir. Yemeklerde masalara masa bayrakları konulacak ve tüm aktiviteler için yönlendirme yapılacaktır. Süslemeler için şirketin temin edeceği bayrak, flama gibi materyaller kullanılacak olup, istenildiği takdirde bu materyaller için teklif hazırlanacaktır.

d.       Hoş geldiniz Kokteyli
Otele giriş gününde ayrı bir masadan misafirlerimize Hoş geldiniz Kokteyli ücretsiz olarak ikram edilecektir. (Bazı 5*'lı İstanbul otellerde böyle bir hizmet olmadığı için ücrete tabidir.)

e.       Toplantı Salonlarının Hazırlanması ve Yerleşimi
Toplantı salonları, toplantıdan bir gün önce sizlerin isteği doğrultusunda hazırlanacak ve aynı gece şirket yetkilisiyle beraber son kontroller yapılacaktır. Toplantı sırasında bir RIZA TURİZM Grup görevlisi daima salonda hazır bulunacaktır. Toplantı salonun önünde bir masa kurulacak ve buradan da RIZA TURİZM Grup görevlileri koordinasyonu ve bilgi akışını sağlayacaktır. Toplantı aralarında toplantı salonunun temizliği ve eksik/biten materyallerin değiştirilmesi takip edilecektir.

f.        Yemekler
Yemeklerin alınacağı restoranda misafirlerimize ayrı bir yer ayrılması sağlanacak ve (yeterli sayıda bulunması durumunda) tüm masalara şirketin masa bayrakları yerleştirilecektir.

g.       Gala Yemeği
Gruplarda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda Gala Yemeği yapılacaktır. Sanatçı, dansöz, flama, bayrak, balon, örtü, çiçek vb...süsleme işleme ile ilgili gerekli ölçülerin alınması, düzenlemelerin yapılması, salon planlarının organizasyonu şirket bütçeniz göz önüne alınarak yapılacaktır. İstenildiği taktirde Tema Yemekleri (Bin bir Gece, Çingeneler Zamanı, Türk Gecesi, Maskeli Balo, Kovboy Gecesi, Latin Gecesi, Siyah - Beyaz Gecesi vb...) düzenlenebilmektedir. Şık ve kaliteli bir ortam tarafımızca sağlanacaktır. Yemek organizasyonu süresince RIZA TURİZM Grup elemanları salonda bulunacak; servis ve organizasyonun koordinasyonunun yerine getirilmesini sağlayacaklardır.

h.       Sosyal Aktiviteler
Otel Aktiviteleri: RIZA TURİZM Grup elemanları ve Otelin animasyon ekibiyle birlikte Çeşitli turnuvaların düzenlenmesi, Otel aktivitelerinden ( Sauna, Hamam, Fıtness Center, Havuz, Animasyon, Su oyunları, Tavla, Dart, Futbol vb...) faydalanma imkanı.

 

 

3. Diğer Servislerimiz

a.       Hosteslik Hizmetlerimiz
Bu konuda tecrübeli elemanlardan oluşan ekibimiz toplantı boyunca, üniformalarıyla konukların karşılanması, otel girişlerinin yapılması, toplantı organizasyonu, transfer işlemlerinin gerçekleştirilmesi, gala gecesinin koordinasyonu, aktivitelere misafirlerimizle beraber katılarak misafirlerimizin kaynaştırılması ve misafirlerimize her konuda yardımcı olmak için bulunmaktadırlar. Konaklamaları,ulaşım ve yemek masrafları tarafınızca karşılanacaktır.

b.       Teknik Ekipman Temini
Otelde bulunmadığı taktirde ses düzeni, sine vizyon, ses düzeni, TV-video, barco vizyon, slide, tepegöz, simultane sistem tarafımızca temin edilecektir.

 

Haber ve Duyurular

Sektör ile ilgili güncel haber ve duyuruları bu bölümde bulabilirsiniz.

İNCELE

Referanslar

Verdiğimiz hizmetler ile ilgili referanslarımızı bu bölümden inceleyebilirsiniz.

İNCELE

Ziyaretçi Görüşleri

Ziyaretçi Defterini kullanarak hizmetlerimiz ile ilgi görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İNCELE

Banka Hesap Numaraları

Ödemeleriniz için bu bölümde yer alan banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz.

İNCELE