İnanç Otel Bodrum


INANC OTEL BODRUM TEL : 444 0 818 bodrum, otel, hotel, muhafazakar otel, islami otel, bodrum otel, caiz otel, helal hotel

İNANÇ HOTEL TANITIM

 

Otelin Konumu  :

 

Otelimiz Dört yıldız standartlarında olup, Bodrum şehir merkezine 3 Km, Gümbet merkeze 200 mt, Havalanına 35 Km, denize ise 200 mt yakınlıktadır. Gümbet koyuna hakim bir tepe üzerinde bulunan tesis, merkeze yakın fakat gürültüden uzak, eşsiz deniz manzarasına sahip, huzur dolu bir tatil düşleyenler içindir.

 

Odalar      :

 

Tesiste, 2 kişilik standart otel odalarının yanı sıra, bir salon ve bir yatak odası şeklinde olan 4 kişinin rahatlıkla kalabileceği aile odalarımız mevcuttur. 47 Standart otel odası ve 30 aile odası ile toplam 214 yatak kapasitesine sahip tesisimizin her odasında; split klima, uydu yayınlı TV, telefon ve saç kurutma makinası standart olarak bulunmakta olup aile odalarımızda ayrıca minibar ve su ısıtıcısıları vardır. Bodrum güneşinin pencerenizden odanıza doğduğu sabahlarda ve deniz ve havuzdan mütevellit tatlı yorgun akşamlarda evinizdeki huzuru ve rahatı otelimizin terasında veya odalarınızın balkonunda yaşayabilirsiniz.

 

Herşey Dahil Paketi   :

 

Otelimizde uygulanmakta olan herşey dahil sisteminde 3 öğün zengin açık büfemizin yanı sıra sabah 10.00 ile gece 23.00 arasında sıcak ve soğuk içecekler pakete dahildir. İlaveten taş fırınımızdan sıcak ürünler çay saatinde müşterilerimize ikram edilmektedir. Tesisimizde ayrıca ücretsiz kablosuz internet bağlantısı misafirlerimizin kullanımına açıktır.

2016 DE YAZA MUHTEŞEM BAŞLAYIN...

İNANÇ HOTEL TANITIM

 

Otelin Konumu  :

 

Otelimiz dört yıldız standartlarında olup (resmi yıldız değil), Bodrum şehir merkezine 3 Km, Gümbet merkeze 200 mt, Havalanına 35 Km, denize ise 250 mt yakınlıktadır. Gümbet koyuna hakim bir tepe üzerinde bulunan tesis, merkeze yakın fakat gürültüden uzak, eşsiz deniz manzarasına sahip, huzur dolu bir tatil düşleyenler içindir.

 

 

Tesis Özellikleri:

 

5 dönümlük bir arazi içine kurulmuş olan otel, 2005 yılında komple yenilenmiş, 2011’de ise kısmi oranda yenilenmekte olup, konsept değişikliği sebebiyle yeni ismi olan İnanç Otel ismiyle hizmet vermeye başlamıştır. Otelimiz bu yıldan itibaren, alternatif muhafazakâr içkisiz aile oteli sistemiyle her şey dâhil konseptiyle çalışacaktır. Otelimizde kaydıraklı ana havuzun yanı sıra bayanlar için ayrı bir yüzme havuzu ve ilave olarak otelin çatısında bayan misafirlerimizin özel kullanımı için eşsiz manzaralı, jakuzili bir güneşlenme alanı yer alacaktır. Tesisimiz bayan bir kaptan ile kadınlara özel tekne turları düzenleyecektir. Ferah lobisi, enfes manzaralı restoranı, zengin açık büfe menüsüyle tesisimiz misafirlerinin güzel bir tatil geçirmesi için her türlü imkanı sunmaktadır. Ayrıca çocuklarımız için oyun alanları, bilardo, langırt, mini-golf ve masa tenisi gibi eğlendirici imkanlar da sunulmaktadır.

 

Odalar      :

 

Tesiste, 2 kişilik standart otel odalarının yanı sıra, bir salon ve bir yatak odası şeklinde olan 4 veya 5 kişinin rahatlıkla kalabileceği aile odalarımız mevcuttur. Otelimizin ana binasındaki 30 odamızın tamamı muhteşem deniz manzaralı ve balkonludur. Diğer odalarımız ise yine balkonlu olup, kısmi deniz veya doğa manzaralıdır. Bütün odalarımızda klima, telefon, kablosuz internet, uydu TV, daimi sıcak su, mini buzdolabı ve su ısıtıcılar bulunmaktadır.

 

Bodrum güneşinin pencerenizden odanıza doğduğu sabahlarda; deniz ve havuzdan mütevellit tatlı yorgun akşamlarda evinizdeki huzuru ve rahatı otelimizin terasında veya odalarınızın balkonunda yaşayabilirsiniz.

 

 

Herşey Dahil Paketi   :

 

Otelimizde uygulanmakta olan herşey dahil sisteminde 3 öğün zengin açık büfemizin yanı sıra sabah 10.00 ile gece 23.00 arasında sıcak ve soğuk içecekler pakete dahildir. İlaveten taş fırınımızdan sıcak ürünler çay saatinde müşterilerimize ikram edilmektedir.

Ücretsiz Aktiviteler:

Kahvaltı                       : 08.00 – 10.00            Açık büfe

Öğle Yemeği                : 12.30 – 14.00            Açık büfe

Akşam Yemeği            : 19.00 – 22.00            Açık büfe  (Saatler mevsime göre değişebilir)

Beş Çayı                      : 17.00 – 18.00            Pide, börek, kek, vs.

İçecekler                     : 10.00 – 23.00            Sıcak ve soğuk içecekler.

Masa Tenisi, Kablosuz İnternet Bağlantısı, Mini Golf, Çocuk oyun alanları, Animasyon

 

EKSTRALAR (Ücretli Ürün ve Hizmetler)

 

Telefon, Bilardo, Langırt, ,Güvenlik Kasası, Şişeli ve kutulu içecekler, Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi, Masaj, Market ürünleri, dondurma
 
        2015 OTEL BİLGİLERİ
  • Tek Kişi bir odada konaklamak istediğinde 1,5 kişi ücreti öder. Yüksek sezonda teklik oda uygulamamız yoktur.

·      Standart odalarımızda, iki yetişkin yanında kalan 0-6 yaş  çocuk ücretsiz; 7-12 yaş çocuk % 50 indirimlidir. Aynı odadaki üçüncü yetişkin %30 indirimlidir. Standart odalarda 2 yetişkin yanında en çok 1 çocuk kalabilir.

  • Aile odalarımızda asgari üç tam kişi ücreti uygulanır. Üç kişiden fazla konaklamalarda, dördüncü kişi

% 30, beşinci kişi % 40 indirimlidir. 3 tam kişiye ilave olarak çocuklar için ise yukarıdaki indirimler söz        konusudur.

  • Otelimize kesin rezervasyon yaptırmak için toplam konaklama bedelinin % 30’unun hesabımıza kaparo olarak yatırılması gerekmektedir. Kalan tutarın ödemesi ise müşteri girişinden önce yapılmalıdır.
  • Rezervasyon tarihine 1 ay kala yapılan iptallerde kaparo geri ödenir. 1 aydan az sürede kaparo iadesi yapılmaz. Raporla ispatlanan acil durumlar haricinde rezervasyona 15 gün kala gerçekleşen rezervasyon iptallerinde ücretin tamamı tahsil edilir ve geri ödemesi yapılmaz.
  • %10 Balayı İndirimi Uygulanır.. (Balayı paketimizden yararlanacak evli çiftler, evlilik tarihlerinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamada, check in sırasında evlilik cüzdanı gösterilmesi şartıyla yararlanabilmektedir.)

2017 ERKEN REZERVASYON FİYATLARI

Untitled-1

FİYATLAR VE İPTAL KOŞULLARI

FİYATLAR

– Fiyatlarımız iki kişilik odalarda kişi başı ve KDV dâhil gecelik fiyatlardır. Konaklama sistemimiz herşey dâhildir. Herşey dâhil konaklama tipi tüm içecekler ile birlikte sabah, öğle ve akşam yemeklerini açık büfe veya kişisel servis olarak, ilaveten ara öğün olarak fırın hizmetini (pide, gözleme) kapsar. Konaklama ücretine açık havuz, hamam, sauna kullanımı ve ortak kullanıma açılmış diğer ücretsiz servisler dâhildir.

– Erken rezervasyon indirimleri rezervasyona konu konaklama sözleşmesinin düzenlendiği tarihten itibaren 7 gün içinde ödemesinin tamamı yapılmış rezervasyonlar için ve sınırlı sayıda oda için geçerlidir. Sözleşmeler ödeme yapılması ile kesinlik kazanır, ödemesi gerçekleşmemiş sözleşme ile ilgili otelin bir yükümlülüğü yoktur.

– Otele giriş yapılan günde odalara giriş saati 15:00; çıkış günü ise odaların boşaltılma saati 11:00’dir. Erken giriş ve geç çıkış taleplerinde kısmi konaklama veya büfe hizmetlerinin kullanımı için ek ücret talep edilebilir.

– Otelimizde standart doğa manzaralı (bahçeye bakan), standart deniz manzaralı (Gümbet koyuna bakan) ve aile doğa manzaralı (1+1 stüdyo) olmak üzere 3 tip oda bulunmaktadır. Standart odalar iki kişilik olup azami üç yetişkin veya bazılarında iki yetişkin iki çocuk konaklayabilmektedir. Aile odalarımızda en çok 6 yetişkin konaklayabilmektedir. Odalarımızın fiyatlandırmaları standart odalarda en az 2 yetişkin ücretiyle, aile odalarında en az 3 yetişkin ücretiyle başlamaktadır.  Herhangi bir oda tipinin asgari yetişkin ücretlendirmesinden sonraki her yetişkin 0,7 kat sayısı ile çarpılıp eklenerek hesaplanır.

– Tek kişi bir odada konaklamak istediğinde 1 Temmuz ve 5 Eylül dönemini kapsayan yüksek sezon süresince hariç olmak üzere 1,5 kişi ücreti öder. Normal koşullarda yüksek dönemde tek kişilik oda uygulamamız yoktur.

– Standart odalarımızda, iki yetişkin yanında kalan 0-8 yaş (2009 veya daha geç doğumlu) ilk 2 çocuk ücretsiz; 9 – 14 yaş çocuk (2008-2003 doğumlu) ise %50 indirimlidir. Aynı odadaki üçüncü yetişkin %30 indirimlidir. Standart odalarda 2 yetişkin yanında en çok 2 çocuk kalabilir. Çocuk sayısı ikiden fazlaysa misafir aile oda tipine yönlendirilir ve ücretlendirmesi 3 yetişkin bedeliyle başlar.

– Aile odalarımızda asgari üç tam kişi ücreti uygulanır. Üçüncü kişiden sonraki her yetişkin %30 indirimlidir, çocuklar için de yukarıdaki indirimler söz konusudur.

– Otelimize kesin rezervasyon yaptırmak için erken rezervasyon kapsamındaki ve iptal edilemez promosyonlu taleplerde rezervasyon tutarının tamamı, erken rezervasyon kapsamında olmayan ve iptal edilebilir talepler için rezervasyon tutarının %50’sinin kaparo olarak ödenmesi gerekmektedir. Kalan ödeme ise tesise giriş anında yapılabilmektedir.

İPTAL KOŞULLARI

İptal edilebilir ve iptal edilemez şekillerinde olmak üzere iki tip fiyat mevcuttur.

  1. İptal edilebilir fiyat üzerinden yapılan rezervasyonlarda, konaklama başlangıç tarihinden 7 gün öncesine kadar koşulsuz iptal yapılabilir ve misafire ödemiş olduğu ücret sorgusuz olarak en geç iptali takip eden ay sonuna kadar %100 iade edilir. Rezervasyon tarihine 7 gün veya daha az kalmış kayıtlarda (giriş günü iptal de dâhil) iptal talebi olur ise %20 kesinti uygulanarak misafire yapmış olduğu rezervasyonun %80’i en geç takip eden ayın sonuna kadar ödenir. Erken çıkışlarda da %20 kesinti ile konaklanmayan günlerin bedeli iade edilir. Mücbir sebepler (hastalık, izin iptali, 1. derece yakın vefatı, vs.) söz konusu ise bu durumun belgelendirilmesi hâlinde zaman şartı olmaksızın %100 iade yapılır.
  2. İptal edilemez fiyat ekstra indirimli promosyon fiyatıdır. İptal edilemez fiyat tipiyle yapılan rezervasyonlarda, konaklama başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar tarih, kişi sayısı, oda türü veya isim değişikliği yapılabilir ancak hiç bir koşulda ücret iadesi yapılmaz. Bu madde sözleşme ile kayıt altına alınır. Mücbir sebepler (hastalık, izin iptali, 1. derece yakın vefatı, vs.) söz konusu ise bu durumun belgelendirilmesi hâlinde rezervasyon daha sonraki bir tarihte rezervasyon sahibi veya varisince kullanılmak üzere açığa alınır.

– Balayı çiftlerine başkaca kampanyalardan ve indirimlerden bağımsız olarak %5 balayı indirimi uygulanır (Balayı paketimizden ancak, çiftlerin evlilik tarihinden itibaren üç ay içinde yapacakları konaklamalarda, otele giriş sırasında evlilik cüzdanı ibraz etmesi şartıyla yararlanılabilmektedir).

 

harita...

Etiketler: İnanç Otel Bodrum, tesettür otel, alternatif tatil, inanc otel, bodrum islami otel, muhafazakar otel, inanc otel tel, inanc fiyat

Haber ve Duyurular

Sektör ile ilgili güncel haber ve duyuruları bu bölümde bulabilirsiniz.

İNCELE

Referanslar

Verdiğimiz hizmetler ile ilgili referanslarımızı bu bölümden inceleyebilirsiniz.

İNCELE

Ziyaretçi Görüşleri

Ziyaretçi Defterini kullanarak hizmetlerimiz ile ilgi görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İNCELE

Banka Hesap Numaraları

Ödemeleriniz için bu bölümde yer alan banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz.

İNCELE