KURUMSAL


KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.rizaturizm.com  web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

    Telif Hakları :
    www.rizaturizm.com  sitesinin tüm hakları Rıza Turizm San ve Tic Ltd Şti..'ye aittir.
www.rizaturizm.com   sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri,.'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

    Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :
    Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Rıza Turizm San ve Tic Ltd Şti..'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

    Kullanıcı Yükümlülükleri :
    www.rizaturizm.com  sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

    www.rizaturizm.com  her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Rıza Turizm San ve Tic Ltd Şti.. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

    Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
    www.rizaturizm.com  sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.rizaturizm.com  sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Rıza Turizm San ve Tic Ltd Şti.. sorumlu tutulamaz.

    Kullanıcıların www.rizaturizm.com'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :
    www.rizaturizm.com  internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.rizaturizm.com Tatil Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.rizaturizm.com  sitesinin sahibi Rıza Turizm San ve Tic Ltd Şti..'nin entellektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

    İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

    Hak ve Sorumluluklara Dair :
    www.rizaturizm.com  sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarfetmektedir. Fakat, www.rizaturizm.com  ve sahibi Rıza Turizm San ve Tic Ltd Şti.. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.rizaturizm.com  sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir . Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.rizaturizm.com  sitesi ve sahibi Rıza Turizm San ve Tic Ltd Şti..'ye sorumluluk yüklenemez.

    www.rizaturizm.com  ve sahibi Rıza Turizm San ve Tic Ltd Şti.. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

    Kullanıcı www.rizaturizm.com  sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

    Rıza Turizm San ve Tic Ltd Şti.. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Haber ve Duyurular

Sektör ile ilgili güncel haber ve duyuruları bu bölümde bulabilirsiniz.

İNCELE

Referanslar

Verdiğimiz hizmetler ile ilgili referanslarımızı bu bölümden inceleyebilirsiniz.

İNCELE

Ziyaretçi Görüşleri

Ziyaretçi Defterini kullanarak hizmetlerimiz ile ilgi görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İNCELE

Banka Hesap Numaraları

Ödemeleriniz için bu bölümde yer alan banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz.

İNCELE